Nå starter vi opp igjen!

Sommerferien er over, og barne- og ungdomsarbeidet på Verningen bedehus starter opp igjen. Denne uka er det klart for både Verningen barnegospel, Tenningen og snart Spikk & Sprett.

Verningen barnegospel starter onsdag 26. august kl. 17.30. Barnegospel er for alle barn fra 4 til 12 år. Her blir det sang, andakt, kveldsmat, utlodning og lek.

Spikk & Sprett er klubben for deg som går i 4.–7. klasse. Første samling for høsten er 02.september. De møtes annenhver onsdag fra kl. 17.30 til 19.30. På samlingene er det forskjellige aktiviteter – alt fra lek og tur til snekring og gaming. Det blir også bibeldykk og mat.

Og fredag 28. august starter Tenningen opp igjen for ungdom fra 8. klasse og oppover. Kafeen åpner kl. 19.30, og møtet begynner kl. 20.00.

Vi gleder oss til en ny høst med mange gode samlinger på bedehuset!

Se kalenderen på vbh.no for datoer og mer informasjon.

Velkommen – og ta gjerne med en venn!

Jesus er veien, sannheten og livet